Clubagenda

september
20-9-2019 19:00 - 20-9-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Annemarijn van der Linden
20-9-2019 19:00 - 20-9-2019 23:55 Gemengd Dubbel 35+ team Marjolein Stigter
22-9-2019 10:30 - 22-9-2019 15:00 Gemengd 11 t/m 17 jaar
23-9-2019 20:00 - 23-9-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
27-9-2019 19:00 - 27-9-2019 23:55 Vrijdagavond Dames Dubbel 17+ team Nancy Korevaar
27-9-2019 19:00 - 27-9-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Peter van Deelen
27-9-2019 19:00 - 27-9-2019 23:55 Gemengd Dubbel 35+ team Jan van den Bogaard
28-9-2019 10:30 - 28-9-2019 18:00 Zaterdag Heren Dubbel 17+ Team Edward van Galen
28-9-2019 13:30 - 28-9-2019 18:00 Zaterdag Heren 17+ team Bas van Arkel
29-9-2019 10:00 - 29-9-2019 14:00 Zondag Groen
oktober
4-10-2019 19:00 - 4-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Annemarijn van der Linden
4-10-2019 19:00 - 4-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 35+ team Marjolein Stigter
6-10-2019 10:30 - 6-10-2019 15:00 Zondag Gemengd 11 t/m 17 jaar
8-10-2019 20:00 - 8-10-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand
11-10-2019 19:00 - 11-10-2019 23:55 Vrijdagavond Dames Dubbel 17+ team Nancy Korevaar
11-10-2019 19:00 - 11-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Annemarijn van der Linden
11-10-2019 19:00 - 11-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Peter van Deelen
12-10-2019 13:30 - 12-10-2019 18:00 Zaterdag Heren 17+ team Bas van Arkel
13-10-2019 10:59 - 13-10-2019 14:00 Zondag Groen
18-10-2019 19:00 - 18-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 35+ team Marjolein Stigter
18-10-2019 19:00 - 18-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 35+ team Jan van den Bogaard
19-10-2019 10:30 - 19-10-2019 18:00 Zaterdag Heren Dubbel 17+ Team Edward van Galen
20-10-2019 10:30 - 20-10-2019 15:00 Zondag Gemengd 11 t/m 17 jaar
20-10-2019 10:30 - 20-10-2019 15:00 Zondag Gemengd 11 t/m 17 jaar
25-10-2019 19:00 - 25-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Annemerijn van der Linden
25-10-2019 19:00 - 25-10-2019 23:55 Gemengd Dubbel 17+ team Peter van Deelen
25-10-2019 19:00 - 25-10-2019 23:55 Vrijdagavond Dames Dubbel 17+ team Nancy Korevaar
26-10-2019 10:30 - 26-10-2019 18:00 Zaterdag Heren Dubbel 17+ Team Edward van Galen
26-10-2019 13:30 - 26-10-2019 18:00 Zaterdag Heren 17+ team Bas van Arkel
27-10-2019 10:30 - 27-10-2019 15:00 Zondag Gemengd 11 t/m 17 jaar
28-10-2019 20:00 - 28-10-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
november
1-11-2019 19:00 - 1-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
8-11-2019 19:00 - 8-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
12-11-2019 20:00 - 12-11-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand
22-11-2019 19:00 - 22-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
25-11-2019 20:00 - 25-11-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
29-11-2019 19:00 - 29-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
december
10-12-2019 20:00 - 10-12-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 452 121

Address

Koningin Wilhelminastraat 29
3405 XP Benschop