Clubagenda

april
19-4-2019 19:00 - 19-4-2019 19:00 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 15 team Harm van de Gijssel
19-4-2019 19:00 - 19-4-2019 23:00 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 68 team Marjolein Stigter
19-4-2019 19:00 - 19-4-2019 23:00 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14 team Lotte van Arkel
20-4-2019 11:00 - 20-4-2019 17:00 Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 4 team Edward van Galen
20-4-2019 13:30 - 20-4-2019 19:00 Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 25 team Bas van Arkel
26-4-2019 19:00 - 26-4-2019 23:00 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 68 team Marjolein Stigter
26-4-2019 19:00 - 26-4-2019 23:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 4 team Jan van den Bogaard
26-4-2019 19:00 - 26-4-2019 23:00 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond - 3e klasse- afd.13 team Annemarijn vd Linden
mei
10-5-2019 19:00 - 10-5-2019 23:00 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14 team Lotte van Arkel
10-5-2019 19:00 - 10-5-2019 23:00 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 15 team Harm van de Gijssel
10-5-2019 19:00 - 10-5-2019 23:00 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 68 team Marjolein Stigter
14-5-2019 20:00 - 14-5-2019 23:00 Racketavond, 2e dinsdag van de maand
17-5-2019 19:00 - 17-5-2019 23:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 4 team Jan van den Bogaard
18-5-2019 11:00 - 18-5-2019 17:00 Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 4 team Edward van Galen
24-5-2019 19:00 - 24-5-2019 23:00 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond - 3e klasse- afd.13 team Annemarijn vd Linden
24-5-2019 19:00 - 24-5-2019 23:00 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14 team Lotte van Arkel
24-5-2019 19:00 - 24-5-2019 23:00 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 15 team Harm van de Gijssel
25-5-2019 13:30 - 25-5-2019 19:00 Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 25 team Bas van Arkel
27-5-2019 20:00 - 27-5-2019 23:00 Racketavond 4e maandag vd maand
31-5-2019 19:00 - 31-5-2019 23:00 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14 team Lotte van Arkel
juni
8-6-2019 00:00 - 16-6-2019 00:00 Open Benschop 2019
24-6-2019 20:00 - 24-6-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
29-6-2019 10:00 - 29-6-2019 17:00 Sponsortoernooi
augustus
30-8-2019 00:00 - 1-9-2019 00:00 Tenniskamp kids
september
2-9-2019 00:00 - 8-9-2019 00:00 ClubBenschop 2019
10-9-2019 20:00 - 10-9-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand
23-9-2019 20:00 - 23-9-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
oktober
8-10-2019 20:00 - 8-10-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand
28-10-2019 20:00 - 28-10-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
november
1-11-2019 19:00 - 1-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
8-11-2019 19:00 - 8-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
12-11-2019 20:00 - 12-11-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand
22-11-2019 19:00 - 22-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
25-11-2019 20:00 - 25-11-2019 23:00 Racketavond, 4e maandag vd maand
29-11-2019 19:00 - 29-11-2019 23:00 Wintercompetitie november 2019
december
10-12-2019 20:00 - 10-12-2019 23:00 Racketavond 2e dinsdag vd maand

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 452 121

Address

Koningin Wilhelminastraat 29
3405 XP Benschop